FAQ

Co když mi oblečení nebude sedět?

Pokud zboží bude vráceno kompletní, v původním stavu a nebude jevit známky opotřebení a používání, není problém velikost vyměnit. Se zbožím musí být zaslán reklamační formulář. Zboží NEzasílejte na dobírku, nebylo by přijato.

Kdy mi objednané zboží dorazí?

Při objednávce na dobírku standartně dodržujeme dobu dodání 24-48 hodin od přijetí objednávky (vyjma nepracovních dní). Pokud zvolíte platbu převodem, bude zboží odesláno do 24 h od přijetí Vaší platby na náš bankovní účet.

Kde najdu fakturu k dodanému zboží?

Faktura za objednané zboží Vám bude doručena v elektronické podobě na Váš e-mail  v den doručení zásilky. V případě, že se tak nestane, popřípadě požadujete doručení faktury v papírové podobě, zažádejte si o fakturu neprodleně na e-mailu info@x-trader.cz.

Prodáváte i jiné velikosti než ty, které jsou vystaveny v e-shopu?

Ne, všechny velikosti, které máme skladem, jsou vystaveny v e-shopu.

Co když mi oblečení nebude sedět?

V případě, že by Vám oblečení nesedělo, tak ho neprodleně po obdržení zašlete společně s vyplněným reklamačním formulářem zpět na adresu naší firmy uvedenou ve formuláři.

Co když mi zboží přijde poškozené?

V případě, že Vám zboží přijde jakkoli poškozeno, tak jej neprodleně po obdržení zašlete společně s vyplněným reklamačním formulářem zpět na adresu naší firmy uvedenou ve formuláři a my Vám obratem zašleme zboží nové.

Odesíláte zboží na Slovensko?

Zboží zakoupené na e-shopu Ombre.cz na Slovensko nezasíláme. Pro zákazníky s dodací adresou na Slovensku funguje partnerský e-shop Ombre-clothing.sk

Velkoobchod

Pro potenciální obchodní partnery, kteří by měli zájem o naše zboží ve větším množství, máme připravený velkoobchodní ceník, který Vám rádi pošleme. 

Přihlášení

Kontakt

www.ombre.cz X-Trader.cz s.r.o.
Adresa: Na Nábřeží 1459/8a,
73601 Havířov - Město
Telefon: 00420 228 885 555
E-mail: info@x-trader.cz
IČ: 27855660